> Nowoczesne-meble-kuchenne-warszawa

Meble kuchenne

Oferta naszej firmy obejmuje nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, a także zabudowy kuchni, zabudowy aneksów kuchennych w mieszkaniach i apartamentach, aneksy kuchenne w biurach, meble kuchenne z zabudowanym sprzętem AGD.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze meble kuchenne?

Nowoczesne kuchnie i zabudowy kuchenne naszej firmy powstają z myślą o Państwa potrzebach. Na każdym etapie naszych prac – od projektowania po montaż – uwzględniamy oczekiwania naszych Klientów.

Jest super, kiedy kuchnia ładnie wygląda. Potrafimy to osiągnąć. Możemy wykonać nowoczesne meble kuchenne, na przykład zabudowę w stylu minimalizmu, łączącą stonowane kolory z dodatkami takimi jak hartowane szkło, aluminium czy stal. Możemy zaproponować rozwiązania klasyczne, bazujące na ciepłych kolorach i materiałach naturalnych, jak drewno czy kamień. W skrócie – możemy dopasować wygląd kuchni idealnie do Państwa oczekiwań. Będzie przepięknie.

Ale jest jeszcze lepiej, kiedy w kuchni dobrze się pracuje. Niezależnie od tego, czy pracujemy na dostarczonym przez Państwa projekcie, czy mamy sami od podstaw zaaranżować dla Państwa przestrzeń, pomożemy Państwu stworzyć miejsce wygodne i funkcjonalne, bez głupich wpadek i irytujących przez lata drobnych niedogodności. Możemy zaproponować i wykonać niezbędne drobne przeróbki instalacji hydraulicznych i gazowych. Nasi instalatorzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonania takich prac, jak również podłączeń elektrycznych i gazowych sprzętu AGD. Zrobimy dla Państwa kuchnię, w której dobrze się będzie gotować i którą wygodnie będzie później posprzątać.

A najlepiej jest, kiedy ta cała radość trwa długo. Stosujemy wyłącznie okucia renomowanych firm i bazujemy na materiałach od sprawdzonych dostawców po to, żeby nasze zabudowy kuchenne na wymiar wyglądały po kilku latach tak samo ładnie jak pierwszego dnia.
Zrobimy dla Państwa taką najlepszą kuchnię, a dodatkowo, zrobimy ją dokładnie na wymiar Państwa mieszkania. Świat byłby na pewno prostszy, gdyby każda kuchnia miała uniwersalne wymiary i mieściły się do niej uniwersalne szafki. Ale co, gdy Państwa kuchnia jest akurat o 5 centymetrów zbyt wąska? Jest pewnym rozwiązaniem rezygnacja z jednej szafki i trzymanie garnków na przykład w tapczanie, ale chyba mamy lepszy plan. Projektujemy dla Państwa meble w taki sposób, aby po prostu pasowały do dostępnej przestrzeni. To nie Państwo muszą się dostosować do katalogu szafek. Szafki dostosujemy do Państwa.

Zupełnie przy okazji, te najlepsze meble kuchenne na wymiar wcale nie są drogie. Jako producent mebli możemy dostarczyć Państwu kompleksową usługę projektowania, wykonania i montażu wraz z podłączeniem instalacji i AGD, ale nasze meble również mogą Państwo odebrać w wersji do samodzielnego montażu. I nadal będą tak samo ładne, funkcjonalne i trwałe. A do tego – zrobione dla Państwa na wymiar.

Nasza siedziba mieści się w Łomiankach koło Warszawy – obsługujemy Klientów z całego województwa mazowieckiego.

Firma MEL, producent mebli kuchennych, zaprasza do obejrzenia galerii najciekawszych realizacji!