> > Meble-biurowe-warszawa

Meble biurowe

Wiemy, jak bardzo otoczenie wpływa na jakość pracy. Wiemy też, jak ważne dla każdej firmy jest rozważne podejście do wydatków. Dlatego przy produkcji mebli biurowych stawiamy przede wszystkim na niezawodność i funkcjonalność.

Biurko to najważniejsza przestrzeń robocza i podstawowe miejsce pracy. Możemy zaproponować Państwu blaty o dowolnych kolorach i kształtach, wykonane z płyt zabezpieczonych PCV lub ABS dla uzyskania największej trwałości. Osadzamy je na stelażach metalowych lub drewnianych, które dopasowujemy do charakteru Państwa biura, aby podkreślały lekkość i nowoczesność oraz solidność i bezpieczeństwo firmy. Uzupełnieniem są rozwiązania ergonomiczne – na życzenie wyposażymy biurka w trasy i otwory na kable, pomożemy także w takim zaprojektowaniu wszystkich mebli, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i ułatwić Państwu dostęp do dokumentów.

Regały wykonujemy z uwzględnieniem możliwości przestrzennych oraz zastosowań biurowych – półki są dopasowane do wielkości typowych segregatorów a systemy otworów umożliwiają Państwu ich precyzyjną regulację.

Służymy pomocą także w aranżacji i optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni, możemy wykonać dla Państwa także rozwiązania do biurowych aneksów kuchennych i łazienek. Innymi słowy – proponujemy Państwu meble, które ułatwiają pracę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.